Typy na dziś: Singiel na piątek 2.03.

Singla na piątek zagramy w holenderskiej Eerste Divisie, która dziś rozegra 27. kolejkę spotkań. Wybraliśmy ciekawe spotkanie, które powinno przynieść zysk. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w meczu Almere City z rezerwami Ajaksu Amsterdam padną przynajmniej cztery gole. Wiadomo nie od dziś, że ta liga jest bardzo overowa pod względem liczby goli. Dziś spotkają się drużyny, które mają najwyższą średnią bramek w całej lidze.

W pojedynkach z udziałem Almere pada średnio 3.8 gola na mecz. Co ciekawe ekipa z Amsterdamu ma identyczną średnią goli w spotkaniach z ich udziałem. Dziś spodziewamy się strzelaniny i pokrycia linii 3.5. Jest to trochę ryzykowny typ, ale naszym zdaniem bardzo prawdopodobny.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Almere City – Jong Ajax, typ: powyżej 3.5, kurs: 1.70.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze