Typy na dziś: Singiel na piątek 3.11.

Do piątkowego Singla wybraliśmy spotkanie z duńskiej ekstraklasy. Stawiamy na drużynę, która rzadko nas zawodzi, a mianowicie na wicelidera tabeli, czyli Midtjylland.

Ich rywalem w rozpoczynającej się 15. kolejce będzie przedostatnia ekipa zestawienia, czyli Helsingor.

Stawiamy dziś europejski handicap 0:1 i nadal liczymy, że zwycięzcą meczu będą gospodarze. Liczymy, zatem na dwubramkową przewagę Midtjylland po końcowym gwizdku sędziego.

Wicelider nie może sobie pozwolić na stratę punktów, bo goni w tabeli lidera. Dodajmy do tego, że Midtjylland jest bardzo overową drużyną, ale kurs na over 2.5 to zaledwie 1.3. Patrząc na mecze rozgrywane u siebie, Midtjylland słabych rywali odprawa z kwitkiem. Wyniki 4:1, 5:1, 4:2 – pokazują, że warto dziś zagrać handicap 0:1, który gospodarze z pewnością pokryją.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Midtjylland – Helsingor, typ 1 (handicap 0:1), kurs: 1.51.

Komentarze

Komentarze