Typy na dziś: Singiel na piątek 9.03.

Singla na piątek zagramy w holenderskiej Eerste Divisie, która dziś rozegra 28. kolejkę spotkań. Wybraliśmy mecz, który powinien przynieść nam i Wam zysk. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy na drużynę, która pozwalała nam wiele razy zarobić, ale – o czym przypominamy – kilka razy nas rozczarowała. Liczymy, że NEC Nijmegen pokona dziś Volendam i pokryje handicap europejski 0:1.

Gospodarze świetnie grali jesienią i wczesną zimą, ale na początku 2018 roku złapali kryzys formy. Ostatnio jednak pokazują oznaki powrotu na właściwą ścieżkę, która pozwoli im awansować do Eredivisie. Dziś liczymy, że pokażą iż kryzys mają za sobą i pokonają przeciętną ekipę Volendam, z którą wygrywali w październiku na wyjeździe 2:0. Dziś  taki sam wynik nas w zupełności zadowoli.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

NEC Nijmegen – Volendam, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.90.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze