Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 11.09.

Poniedziałkowego Singla zagramy w Norwegii, gdzie zostanie rozegrane spotkanie 21. kolejki Eliteserien. Na Aker Stadion czwarte w tabeli Molde podejmie ósmą drużynę ligi Odd.

Molde przeżywa kryzys, notując dwie porażki z rzędu. O ile przegrana z Rosenborgiem może nie specjalnie nas dziwi, to zgubione punkty w Stabaek mogą niepokoić. Mimo wszystko Molde to dobra ekipa, która wróci na właściwe tory. Wierzymy, że stanie się tak już dziś, bo rywal na przełamanie idealny. Odd słabo radzi sobie na wyjazdach i uważamy, że Molde to dziś wykorzysta. Stawiamy na gospodarzy po bardzo dobrym kursie.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Molde – Odd, typ: 1, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze