Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 12.03.

Poniedziałkowego Singla zagramy w holenderskiej Eerste Divisie, która rozegra dziś 29. kolejkę spotkań. My stawiamy na drużynę, która nas rzadko zawodzi, a na której już trochę gotówki zarobiliśmy.

Liczymy, że NEC Nijmegen wygra wyjazdowe spotkanie z rezerwami Utrechtu różnicą przynajmniej dwóch goli. Po małym kryzysie NEC wracają na właściwą drogę, która ma zaprowadzić ten zespół do ekstraklasy. Dziś zmierzą się z ostatnią drużyną tabeli i nie sądzimy, aby mieli problem ze zgarnięciem trzech punktów. Co więcej uważamy, że wygrają pokrywając handicap 0:1, bo czysto sportowo są lepszą drużyną, mają lepszych zawodników i wyznaczony cel – czyli awans.

To wszystko składa się na poniższy typ.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Jong Utrecht – NEC Nijmegen, typ: 2 (handicap 1:0), kurs: 1.82.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze