Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 13.11.

Powiedzieć, że oferta piłkarska na dziś u bukmacherów jest słaba – to nic nie powiedzieć. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo poważne granie w ligach wraca dopiero w piątek. My jednak codziennie chcemy coś zaproponować, do grania, więc dajemy na dziś Singla, do którego wybraliśmy spotkanie z NBA.

Gracze ze stolicy USA, czyli Washington Wizards podejmą w Verizon Center jedną z najsłabszych ekip w lidze, czyli Sacramento Kings. Królowie na siedem spotkań wyjazdowych przegrali aż cześć. Większość z nich była porażkami, w których różnica punktów była dwucyfrowa.

Wizards po niewielkim kryzysie, kiedy to przegrali trzy mecze z rzędu u siebie, ostatnio odbili się i wygra dwa razy z rzędu. Owszem rywale nie byli zbyt wymagający, ale dziś również przeciwnik raczej z niższe półki.

Stawiamy, że Wizards wygrają i pokryją handicap -8.5.

Typ dostępny w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Washington Wizards – Sacramento Kings, typ: 1 (-8.5), kurs: 1.54.

Komentarze

Komentarze