Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 17.07.

Dziś nigdzie się nie wybieramy z Singlem, zostajemy w kraju, a dokładniej w Kielcach. Tam Korona zagra z Zagłębiem Lubim w meczu zamykającym pierwszą kolejkę spotkań sezonu 2017/18.

Przez szatnię Korony przeszedł huragan. Wymiotło trenera oraz kilku kluczowych zawodników. Nie wierzymy w tą nową Koronę.

Co innego Zagłębie, które z rozwagą dokonuje transferów, wzmacniając się na kilku pozycjach. Do tego stabilizacja w sztabie szkoleniowym oraz pewne zaplecze finansowe.

Zagłębie powinno wygrać w Kielcach, ale zabezpieczymy się zakładem bez remisu, w razie gdyby Lubin nie potrafił wykorzystać przewagi.

Korona Kielce – Zagłębie Lubin, typ 2 DNB, kurs: 1.65.

Singla zagramy w Fortunie, u najlepszego „polskiego” bukmachera. Warto założyć tam konto, więc kliknij TUTAJ, aby grać w FORTUNIE.Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB