Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 2.10.

Do czwartku mamy posuchę w typach piłkarskich. Nie ma co za bardzo się wychylać, ale my jak zawsze chcemy codziennie przestawiać Wam propozycje do gry. My nie mamy wolnego;)

Dziś wybraliśmy do Singla mecz z NFL. Wczoraj sypnęło niespodziankami (porażki Patriots, Cowboys, Falcons) i już tylko jedna drużyna jest niepokona – Kansas City Chiefs. To oni dziś w Monday Night Football zagrają z Washington Redskins.

Redskins mają bilans 2:1. Po porażce w pierwszej kolejce z Eagles, wygrali niespodziewanie z Rams i Raiders. Dziś jednak nie dajemy im żadnych szans w starciu z Chiefs, którzy są bardzo dobrą ekipą w obronie przeciwko akcjom biegowym, a na tym głównie Redskins opierają swój atak.

Ofensywnie KC ma kim postraszyć. Tyreek Hill – kapitalny WR, rookie RB Kareem Hunt i bardzo groźny TE Travis Kelce. Obrona Waszyngtonu będzie miała ręce pełne roboty, a że nie należy do solidnych, to stawiamy, że Chiefs wygrają i pokryją handicap azjatycki -3.5.

Niestety w Fortunie nie ma azjatyckich handicapów, ale są w LV BET. Dlatego Singla zagramy dziś właśnie u tego bukmachera, który daje za darmo 20 zł.

Odebrałeś już swoje 20 zł, które LV BET daje kompletnie za darmo, bez konieczności wpłaty depozytu. Jeśli nie, to nie czekaj tylko weź co Twoje. Co należy zrobić, aby dostać kompletnie za free 20 zł?

Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła. Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Kansas City Chiefs – Washington Redskins, typ: 1 (-3.5), kurs: 1.58.

 

Komentarze

Komentarze