Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 30.10.

W poniedziałkowym Singlu skorzystamy z dobrodziejstwa handicapu azjatyckiego i zajrzymy do Danii. Tam trzecie w tabeli Brondby podejmie na własnym stadionie ostatni Randers.

Gospodarze u siebie są prawie perfekcyjni, bo na siedem meczów wygrali sześć i tylko jeden zremisowali. Nic dziwnego, że dziś są faworytem.

Jednak jeśli przyjrzymy się tym domowym zwycięstwom, zwłaszcza z drużynami w dole tabeli, to ekipa z Kopenhagi wygrywała wysoko. Ostatnie dwa wyniki w domu to 4:1 i 4:0. Dziś nie liczymy na aż tak wysokie zwycięstwo Brondby, bo wystarczy nam dwubramkowe. Zagramy handicap azjatycki -1 i w przypadku tylko jednobramkowej wygranej otrzymamy zwrot.

Takie handicapy znajdziecie u bukmachera LVBET, który daje 20 zł za darmo. Wystarczy zarejestrować się z tego napisu ==> TUTAJ <== i otrzymasz 20 zł za darmo. Warunek konieczny – rejestracja w LVBET z napisu TUTAJ.

Brondby – Randers, typ: 1 (-1 azjan), kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB