Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 4.09.

Poniedziałkowego Singla zagramy w Londynie, na Wembley, gdzie reprezentacja Anglii zagra eliminacyjny mecz ze Słowacją. Dla obu ekip to kluczowe spotkanie, dlatego na pewno nie zabraknie w nim emocji. Kto wie, czy skończy się tak, jak przewidują bukmacherzy, czyli wygraną gospodarzy. Słowacji łatwo się nie poddadzą, a kto wie, może pokuszą się o niespodziankę.

Jednego możemy być pewni, Anglia nie zakończy meczu z zerowym kontem bramkowym. Liczymy, że minimum jedną bramkę zdobędą, a kto ją strzelić jak nie Harry Kane? To jest nasz typ na Singla. Stawiamy, że Kane zdobędzie gola w starciu ze Słowacją, po bardzo dobrym kursie 1.80.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Anglia – Słowacja, typ: Kane strzeli (musi zagrać od początku), kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze