Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 6.11.

Do czwartku posucha w graniu fajnych, piłkarskich typów, więc jak nie zamierzacie ryzykować, to odpocznijcie od obstawiania. My jednak nie mamy przerwy i jak w każdy dzień tygodnia – może w trochę ograniczonej formie – zaproponujemy coś do zagrania.

Na dziś do Singla wybraliśmy mecz z Białorusi. BATE zagra na wyjeździe ze Zhodino, które u siebie przegrało tylko jedno spotkanie. Ważne jest to z kim gospodarze przegrali – z liderem, czyli Soligorskiem. BATE ma nóż na gardle, bo obecnie zajmuje trzecie miejsce i traci cztery punkty do drugiego Dynama Mińsk. Jeśli dziś nie wygra, straci matematyczne szanse na mistrzostwo i oddali się od pozycji wicelidera. Jednym słowiem ekipa z Borysowa musi wygrać i stawiamy, że tak się stanie!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Zhodino – BATE, typ: 2, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze