Typy na dziś: Singiel na sobotę 13.01.

Sobotniego Singla zagramy w angielskiej The Championship, która rozegra 27. kolejkę spotkań. Wybraliśmy mecz, który powinien przynieść nam i Wam zysk. Powodzenia!

Stawiamy, że Cardiff pokona dziś przed własną publicznością Sunderland. Gospodarze zanotowali cztery porażki z rzędu i w fatalnych humorach rozpoczęli 2018 rok. Czas na powrót na zwycięskie tory i 12-dniowa przerwa powinna pomóc Walijczykom.

Rywal na przełamanie idealny, bo zajmujący ostatnie miejsce w tabeli Sunderland skazany jest raczej na pożarcie. Nie wierzymy, aby Chris Coleman – były selekcjoner reprezentacji Walii – zrobił z fatalnej drużyny zespół podejmujący walkę z ekipami walczącymi o awans do Premier League. Stawiamy na Cardiff, które powinno wygrać. Może nie będzie to piękne i wysokie zwycięstwo, ale trzy punkty zostaną na Cardiff City Stadium.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Cardiff – Sunderland, typ: 1, kurs: 1.70.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze