Typy na dziś: Singiel na sobotę 2.09.

Z sobotnim Singlem wybieramy się do Tbilisi, gdzie na Boris Paichadze National Stadium narodowa reprezentacja Gruzji podejmie Irlandię.

Gospodarze już bez szans na awans, ba w tych eliminacjach nie wygrali jeszcze żadnego meczu. Irlandczycy natomiast mają szansę na awans z pierwszego miejsca. Mają tyle samo punktów w tabeli, co liderująca Serbia. Nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, zwłaszcza gdy mają przed sobą mecz u siebie z Serbią, który zapewne rozstrzygnie o tym, która reprezentacja pojedzie do Rosji bez konieczności walki w barażach.

Na pewno motywacja wśród Irlandczyków jest ogromna, a o ich cechy wolicjonalne nie musimy się martwić, gdyż zawsze walczą do ostatniego gwizdka arbitra. Dlatego gramy dziś na gości po bardzo dobrym kursie.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Gruzja – Irlandia, typ: 2, kurs: 1.91.

Komentarze

Komentarze