Typy na dziś: Singiel na sobotę 2.12.

Spośród wielu spotkań, które dziś zostaną rozegrane wybraliśmy jedno, które naszym zdaniem idealnie pasuje do Singla na sobotę. Zagramy dziś w Premier League, która rozegra 15. kolejkę spotkań.

Stawiamy, że Chelsea pokona dziś Newcastle przynajmniej dwoma bramkami. Goście słabo prezentują się na wyjazdach i obecnie notują serię dwóch porażek z rzędu w delegacjach. Dziś na Stamford Bridge nie mają żadnych szans, bo The Blues grają z meczu na mecz coraz lepiej.

Uważamy, że siła ofensywna Chelsea będzie na tyle dominująca, że gospodarze pewnie wygrają i pokryją handicap 0:1.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Chelsea – Newcastle, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.68.

Komentarze

Komentarze