Typy na dziś: Singiel na sobotę 3.03.

Sobotniego Singla zagramy w portugalskiej Primeira Liga, w której dziś zostaną rozegrane trzy mecze 25. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów. 

My wybraliśmy do Singla mecz Benfiki z Maritimo, w którym typujemy, że gospodarze wygrają na tyle wysoko, aby pokryć handicap 0:2. Goście to drużyna środka tabeli, jednak większość punktów zdobyła w pojedynkach ze słabeuszami tej ligi. Gdy przychodzi do starć z drużynami z czołówki, zwłaszcza na wyjazdach – kompletnie się rozkładają. Ze Sportingiem 0:5, z Rio Ave 0:3, z Porto 1:3.

Benfica jest w świetnej dyspozycji. Trzy ostatnie mecze u siebie to następujące wyniki: 4:0, 5:1, 3:0. Patrzymy jak radzili sobie ostatnio z Maritimo u siebie: 3:0, 6:0, 6:0. Liczymy, że dziś ekipa z Lizbony podtrzyma tę passę i wygra wysoko z niezbyt wymagającym rywalem.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Benfica – Maritimo, typ: 1 (handicap 0:2), kurs: 2.07.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze