Typy na dziś: Singiel na sobotę 4.11.

W Singlu na sobotę wrócimy do naszej ulubionej drużyny w 3. lidze w Niemczech, która nas raczej nie zawodzi. OK. Raz zawiodła, ale dziś nie zawiedzie. Ręczymy!

Mowa oczywiście o Paderborn, który tydzień temu przegrał z Jeną, ale dziś gra u siebie, a to boisko jest prawdziwą twierdzą. Siedem meczów i siedem zwycięstw przed własną widownią robi wrażenie.

Dziś zagrają z trzecim od końca Osnabruckiem, który na siedem meczów w delegacji przegrał aż cztery. Nie dajemy im żadnym szans w starciu z liderem i stawiamy, że Paderborn wygra po bardzo dobrym jak na Singla kursie 1.65.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Paderborn – Osnabruck, typ: 1, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze