Typy na dziś: Singiel na sobotę 7.10.

Do sobotniego Singla wybraliśmy spotkanie z irlandzkiej ekstraklasy. Tam zostanie dziś rozegrana 30. kolejka Premier Division, w ramach której Finn Harps zmierzy się Dundalkiem.

Gospodarze to jedna z najgorszych drużyn w lidze. Do tego u siebie przegrywają mecz za meczem. Na 14 domowych spotkań, Finn Harps przegrał aż 9. To wiele mówi o piłkarskiej jakości tej drużyny.

Dundalk to wicelider tabeli. Szans na mistrzostwo już nie ma, ale musi gromadzić punkty, aby bezpiecznie zachować miejsce, dające tytuł wicemistrza kraju. Sportowo są o dwie klasy lepsi od dzisiejszego rywala.

Stawiamy dziś, że Dundalk wygra i pokryje handicap 1:0, czy wystarczy nam skromne 2:0 dla gości.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Finn Harps – Dundalk, typ: 2, handicap 1:0, kurs: 2.00.

Komentarze

Komentarze