Typy na dziś: Singiel na środę 1.11.

Z piłkarskich typów do grania na środę, mamy tylko Ligę Mistrzów. Wczorajsze wyniki jeszcze długo będą odbijały się czkawką, bo Barcelona, czy Juventus dały ciała.

Dziś do Singla wybraliśmy mecz Porto z Lipskiem. Uważamy, że padnie tu BTS, czyli obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce. W poprzedniej kolejce, kiedy gospodarzem był Lipsk padł wyniki 3:2. Dziś może tyle bramek nie padnie, ale goście mają na tyle duży potencjał ofensywny, że powinni zdobyć przynajmniej jednego gola na wyjeździe.

O bramkę dla Porto jesteśmy spokojni.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

FC Porto – RB Lipsk, typ: obie strzelą gola, kurs: 1.62.

Komentarze

Komentarze