Typy na dziś: Singiel na środę 10.01.

Kolejny dzień z rzędu bukmacherzy proponują nam głównie puchary ze swojej piłkarskiej oferty. Kto nie chce/nie musi niech nie gra. A kto chce zapraszamy, bo my codziennie coś znajdziemy do zagrania.

W środowym Singlu zagramy w Pucharze Cypru. Stawiamy, że w meczu Ermisu z APOEL-em padną więcej niż dwie bramki.

Ermis to słaba ekipa ligi cypryjskiej, ale ma jedną zaletę – na własnym stadionie jest bardzo overowa. Na 10 spotkań rozegranym przed swoją publicznością aż 7 razy ich mecze kończyły się overem 2.5 goli. Średnio w spotkaniach z ich udziałem na tym stadionie pada 3.3 gola na mecz.

Więcej niż dwa gole padały w czterech z pięciu ostatnich potyczek między Ermisem a APOEL-em na tym obiekcie. Liczymy, że dziś zobaczymy to przynajmniej trzy gole.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Ermis – APOEL, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze