Typy na dziś: Singiel na środę 11.07.

Singla na środę 11. dzień lipca zagramy amerykańskiej lidze bejsbola MLB . Nie chcemy grać eliminacji do Ligi Mistrzów, czyli Ligi Europy, które są naznaczone wielkimi niewiadomymi. Dlatego zostajemy za oceanem i gramy na zysk.

Stawiamy, że Houston Astros pokonają Oakland Athletics różnicą przynajmniej dwóch runów. Miotaczem w ekipie z Teksasu będzie dziś Lance McCullers, który może pochwalić się bilansem 10:3. W tym roku Lance grał przeciwko Oakland już trzy razy i za każdym razem mistrzowie ligi wygrywali.

W tej serii zwycięstwa odniosły obie ekipy, dlatego naszym zdaniem gospodarzom będzie bardziej zależało na zamknięciu serii wygraną.

Jeśli tuż przed meczem nie nastąpi zmiana miotacza, to śmiało gramy na Astros z handicapem -1.5.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Houston Astros – Oakland Athletics, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.79.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze