Typy na dziś: Singiel na środę 13.09.

Singla na środę 13. dzień września zagramy w Lidze Mistrzostw. Wybraliśmy spotkanie, w którym spodziewamy się otwartej i ofensywnej gry.

Tottenham podejmie dziś Borussię Dortmund w ramach 1. kolejki rozgrywek grupowych Champions League. Stawiamy, że kibice na Wembley zobaczą dziś przynajmniej trzy gole. Oba zespoły grają odważną piłkę, mają armaty do strzelania więc nie może tu być mowy o murowaniu i stawianiu autobusu w bramce.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Tottenham – Dortmund, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.65.

 

Komentarze

Komentarze