Typy na dziś: Singiel na środę 15.11.

Również na dziś oferta piłkarska bukmacherów jest bardzo słaba. Lepiej dziś odpuścić granie, bo nie warto ryzykować kasy na mało atrakcyjne mecze w dalekich ligach. My jednak jak zawsze, żeby być konsekwentnym coś tam wygrzebiemy.

Do Singla na wtorek wybraliśmy mecz z kobiecej Ligi Mistrzów. Zagramy na spotkanie, które ma zdecydowanego faworyta i jest nim Wolfsburg, który podejmie dziś Fiorentinę.

Pierwsze spotkanie we Florencji wygrał oczywiście Wolfsburg 4:0 i nikt chyba nie wyobraża sobie, żeby Włoszki odrobiły stratę. My stawiamy, że Wolfsburg wygra ponownie i to wygra wysoko, tak aby pokryć handicap -3.5. Różnica klas między tymi drużynami jest zbyt duża i Niemki powinny na własnym boisku przyklepać awans solidnym wynikiem. Sądzimy, że Wolfsburg nie zadowoli się skromnym 2:0 lub 3:0.

Tego rynku nie wystawiło wielu bukmacherów, ale znaleźliśmy go w 1XBET, który nas zaskakuje z dnia na dzień wielką liczbą rynków. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Wolfsburg (K) – Fiorentina (K), typ: 1 (-3.5), kurs: 1.52.

Komentarze

Komentarze