Typy na dziś: Singiel na środę 4.10.

Kolejny dzień bardzo ubogiej, piłkarskiej oferty u bukmacherów. Niestety, trzeba poczekać do jutra, kiedy to wystartują mecze eliminacji do MŚ.

Do dzisiejszego Singla wybraliśmy typ z MLB. Wczorajszy ładnie wszedł, więc trzeba iść za ciosem, tym bardziej, że faworyt drugiego z meczów Wild Card Game jest dość wyraźny.

O godzinie 2:00 dzisiejszej nocy Arizona Diamondbacks podejmą Colorado Rockies w spotkaniu, które ma wyłonić ostatniego uczestnika tegorocznego playoff. Nam wystarczy, że na górce miotacza po stronie gospodarzy stanie dziś Zack Greinke, który nie pozwala rywalom na wiele ranów, często ich autując. Nie ma sensu przetaczać tu jego statystyk, ale wierzcie, że to miotacz z najwyższej półki. Dodajmy jeszcze do tego Paula Goldschmidta, który zaliczył w sezonie 36 „homerunów” i faworyt sam się wyłania. Stawiamy na D-backs.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Arizona Diamondbacks – Colorado Rockies, typ: 1, kurs: 1.53.

Komentarze

Komentarze