Typy na dziś: Singiel na środę 6.09.

Ciężkie dni przed nami, ponieważ do piątku posucha w piłkarskiej ofercie bukmacherów. Jakoś jednak trzeba przetrwać te dwa dni. My jednak chcemy być konsekwentni i dawać Wam typy codziennie, nawet gdy ciężko coś wybrać do Singla.

Wybraliśmy jednak spotkanie z 1. ligi rosyjskiej, w którym Wołgar Astrachań zmierzy się z Tiumeniem. Goście zajmują w tabeli drugie miejsce od końca. Na 11 meczów wygrali tylko jeden i aż 5 przegrali. O wiele lepiej spisuje się Wołgar, który wygrał 5 meczów i tylko 3 zremisował. Aż trzy z pięciu zwycięstw ekipa z Astrachania odniosła u siebie.

Liczymy, że spotkanie przed własną widownią, z tak słabą ekipą jak Tiumeń ekipa Wołgara wygra i umocni się w górnej części tabeli.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Wołgar Astrachań – Tiumeń, typ: 1, kurs: 1.57.

Komentarze

Komentarze