Typy na dziś: Singiel na środę 6.12.

Do środowego Singla wybraliśmy spotkanie z Ligi Mistrzów, bo nic innego nie ma do grania. Champions League to też, puchary, a pamiętajcie, że „kto gra puchary, ten je suchary”. Zalecamy ostrożność w ostatniej kolejce rozgrywek grupowych.

Zagramy na powyżej 2.5 gola w meczu Szachtara Donieck z Manchesterem City. Goście mają zapewniony awans z pierwszego miejsca z kompletem punktów. Za to gospodarze muszą dziś zdobyć przynajmniej punkt, żeby nie oglądać się na wynik meczu Napoli z Feyenoordem. Sądzimy, że w barwach City zagra dziś sporo zmienników, a to otworzy mecz. Szachtar będzie chciał wygrać, a zmiennicy z City pokazać się z jak najlepszej strony.

Liczymy, że padną w tym meczu więcej niż dwie bramki.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Szachtar – Manchester City, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.87.

Komentarze

Komentarze