Typy na dziś: Singiel na środę 7.03.

Poza Ligą Mistrzów nie widzimy zbyt wielu opcji do grania na środę, więc zalecamy abstynencję. My jednak Singla na dziś zagramy, choć trochę zaryzykujemy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Juventus nie przegra wyjazdowego spotkania z Tottenhamem. W pierwszym meczu w Turynie padł remis 2:2, co stawia w trochę lepszej pozycji londyńczyków. Jednak wierzymy w doświadczenie Starej Damy na europejskich salonach.

Juve potrafi wygrywać na wyjazdach kiedy tego naprawdę potrzebuje i naszym zdaniem dziś może pokusić się o zwycięstwo. Zabezpieczymy się jednak przed ewentualnym remisem, przy naprawdę dobrym kursie.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Tottenham – Juventus, typ: X2, kurs: 1.68.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze