Typy na dziś: Singiel na wtorek 06.10.

Jako singiel na wtorek prezentujemy Wam spotkanie z ligi czarnogórskiej, w której Danilovgrad zmierzy się z Mladostem Podgorica. Faworytem tego spotkania wydaje się być ekipa gości.

Goście świetnie rozpoczęli sezon ligowy i jak na razie są na pierwszym miejscu w tabeli, a na dodatek dysponują najsilniejszą formacją ofensywną. Gospodarze u siebie spisują się bardzo kiepsko, bo od pięciu meczów nie wygrali, a na dodatek zajmują dopiero ósmą lokatę. Faworyt w tym meczu może być zatem tylko jeden.

Bet365new

Czarnogóra, godz. 15:00, Danilovgrad – Mladost Podgorica, typ: 2, kurs: 1.55

Partnerem typów na dziś jest BET365

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB