Typy na dziś: Singiel na wtorek 10.10.

Do Singla na wtorek wybraliśmy mecz z eliminacji do mistrzostw świata, w którym Grecja podejmie na własnym stadionie w Pireusie Gibraltar.

Dla Greków to mecz o wielką stawkę, czyli „you win – you are in”. Wygrasz i grasz w barażach. Oczywiście, że Grecy wygrają z amatorami z Gibraltaru, ale naszym zdaniem wygrają na tyle wysoko, żeby pokryć handicap 0:4. Sądzimy, że ta sztuka może się udać nawet do przerwy. Jeżeli słaba Estonia wygrała na wyjeździe z Gibraltarem 6:0, to Grecy przynajmniej powtórzą ten wyczyn.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Grecja – Gibraltar, typ: 1 (handicap 0:4), kurs: 1.78.

Komentarze

Komentarze