Typy na dziś: Singiel na wtorek 12.09.

Do Singla na wtorek nie wybierzemy nic z Ligi Mistrzów, ponieważ pierwsza kolejka lubi niespodzianki. Zaglądniemy zatem do Wolverhampton, gdzie miejscowe Wilki podejmą Bristol City w ramach 7. kolejki Championship.

Wolves to główny kandydat do awansu do Premier League i poza porażką z Cardiff nie mieli złego meczu w tym sezonie. Owszem mieli trochę pecha w bezbramkowo zremisowanym meczu z Brentford, ale grali wtedy na wyjeździe i zmarnowali kilka znakomitych okazji. U siebie Wilki są bardzo groźne i przede wszystkim grają bardzo uważnie w obronie. Jedynie w spotkaniu z wyżej wspomnianymi Walijczykami stracili dwie bramki, a w pozostałych dwóch pojedynkach na własnym obiekcie nie tracili goli.

Stawiamy dziś na gospodarzy, którzy mają przed sobą ogromną szansę wskoczenia nawet na podium ligowe, czyli tam gdzie zdaniem ich kibiców jest miejsce tej drużyny. Może nie padnie tu wiele bramek, ale Wilki powinny to spotkanie wygrać po dobrym kursie.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Wolves – Bristol City, typ: 1, kurs: 1.81.

Komentarze

Komentarze