Typy na dziś: Singiel na wtorek 13.02.

Ostatnie dwa Single to – przyznajemy – dość agresywne i ryzykowne granie, dlatego wracamy do typowania spokojniejszego. Dlatego do wtorkowego Singla wybraliśmy spotkanie, które powinno przynieść zysk. Sięgamy do angielskiej The Championship i wybieramy spotkanie z Walii.

Stawiamy, że Cardiff pokona dziś Bolton w spotkaniu 31. kolejki rozgrywek. Gospodarze grają w kratkę, ale ostatnio nie przegrywają. Remisy przeplatają zwycięstwami i gdyby patrzeć tylko na to, teraz (po ostatnim remisie) wypada postawić na wygraną. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Bolton jest najgorszej grającą drużyną na wyjazdach w całej lidze, to typowanie Cardiff wydaje się być bardziej uzasadnione.

Na 14 spotkań w delegacjach goście przegrali aż 8 razy! Nie dajemy im dziś większych szans w starciu z zespołem, który u siebie rzadko traci punkty.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Cardiff – Bolton, typ: 1, kurs: 1.52.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze