Typy na dziś: Singiel na wtorek 14.11.

Singiel na wtorek zostanie rozegrany o godzinie 12:00, więc spieszymy się z podaniem go na złotej tacy. Oczywiście pominiemy wszystkie mecze towarzyskie i zagramy w eliminacjach do młodzieżowego Euro.

Postawimy na powyżej 2.5 gola w meczu młodzieżówek Armenii i Serbii. Względnie wysoka pozycja w tabeli Armenii wynika jedynie z faktu, że rozegrali już dwa mecze z Gibraltarem, który jest dostarczycielem punków. Serbowie to lider tabeli i czy to w domu, czy na wyjazdach pokazują panowanie w tej grupie, wygrywając pewnie i wysoko. Dodajmy, że w spotkaniach Serbów w tych eliminacjach pada średnio 3.8 bramki na mecz.

Pierwotnie myśleliśmy o handicapie 1:0 dla Armenii i zakładzie na Serbię, jednak ostatecznie wybraliśmy typ na over 2.5 gola w tym spotkaniu po kursie 1.55.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Armenia U21 – Serbia U21, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.55.

Komentarze

Komentarze