Typy na dziś: Singiel na wtorek 3.10.

Z piłkarskiej oferty bukmacherów nie ma co wybrać na Singla. Najchętniej byśmy odpuścili, ale chcemy być konsekwentni i dawać Wam coś codziennie pod rozwagę.

Na wtorek wzięliśmy mecz ze środy… Tak, w środę o 2:00 naszego czasu New York Yankees zagrają z Minnesota Twins w Wild Card Game. To tylko jeden mecz i zwycięzca awansuje do American League Division Series, czyli pierwszej rundy playoffs.

Stawiamy dziś, że Yankees przed własną publicznością pokonają Twins i pokryją handicap -1.5 runów. Miotaczem w ekipie z Nowego Jorku będzie Luis Severino, który bardzo dobrze spisywał się podczas sezonu regularnego.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

New York Yankees – Minnesota Twins, typ: 1 (-1,5), kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze