Typy na dziś: Singiel na wtorek 5.09.

Singla na wtorek 5.09, zagramy w eliminacjach do mistrzostw świata, a dokładniej Dublinie, gdzie miejscowa reprezentacja podejmie Serbię.

Goście są liderem grupy i mają dwa punkty przewagi nad gospodarzami dzisiejszej potyczki. Grupa pościgowa za tą dwójką jest również mocna. Walia traci tylko dwa punkty do Irlandii, a Austria trzy do Walii.

W Dublinie zapowiada się naprawdę gorąca noc pełna emocji. Żadna z drużyn nie będzie chciała stracić punktów. Tutaj nawet remis nie urządza obu ekip – musi być walka na całego. A takie mecze bardzo często kończą się wynikiem, który pokrywa BTS. Dlatego w dzisiejszym Singlu stawiamy, że obie ekipy zdobędą przynajmniej po jednym golu.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Irlandia – Serbia, typ: BTS, kurs: 1.96.

Komentarze

Komentarze