Typy na dziś: Singiel na wtorek 7.11.

Wtorkowa oferta bukmacherów w segmencie piłki nożnej wypada bardzo blado. Dlatego radzimy Wam ostrożne granie lub wstrzymanie się do czwartku. My jednak jak zawsze staramy się coś podać do grania, tak aby konsekwentnie uzupełniać nasze tabelki.

Dziś do Singla wybraliśmy spotkanie z Checkatrade Trophy, które są niczym innym jak pucharowymi rozgrywkami dla drużyn z niższego szczebla rozgrywek, czyli np Football League One i Football League Two oraz Premier League 2.

Zagramy dziś w Singlu powyżej 2.5 bramki w meczu Stevenage – Brighton U23. Gospodarze w League Two mają bardzo wysoką średnią bramek, które padają w ich meczach, bo aż 3.2 gola na jedno spotkanie. Z drugiej strony goście w Premier League 2 osiągają średnią 3.1 gola na mecz.

Nawet biorąc pod uwagę, że w meczu pucharowym mogą zagrać inne składy, to i tak działa to na naszą korzyść, bo obniża poziom spotkania, a to przeważnie wpływa na liczbę goli. Dlatego zagramy w tym spotkaniu powyżej 2.5 gola.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Stevenage – Brighton U23, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.68.

Komentarze

Komentarze