Typy na dziś: Single na niedzielę 11.03.

Tak, tak. Tytuł artykułu nie kłamie. Dziś będą dwa Single. Dlaczego? Ponieważ nie mogliśmy się zdecydować, który typ wygrać. Oba są dobre, oba rokują na zysk, więc nie chcieliśmy rezygnować z żadnego.

Zawsze stawiamy przeciwko beniaminkowi w Serie A. Tym razem Benevento zagra we Florencji i mimo iż miejscowa drużyna gra ostatnio słabo, to i tak naszym zdaniem są faworytem. Liczymy, że Fiorentina wygra i pokryje skromny handicap 0:1.

W drugim Singlu stawiamy na Anderlecht, który zmierzy się z Antwerpią. Gospodarze są na fali, grają skutecznie, w czym pomaga im Łukasz Teodorczyk. Stawiamy dziś pewną “jedynkę” na ekipę z Brukseli, która jest lepsza i dziś to udowodni.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.


 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze