Typy na dziś: Wtorek 10.01.

Anglia, godz. 20:45, Barrow – Southport, typ: 1, kurs: 1.57
Obie ekipy dzieli w tabeli aż 19 punktów. Gospodarze w ostatnim czasie nie zachwycają – nie wygrali od trzech spotkań. Teraz mają świetną okazję na przełamanie – grają u siebie z niżej notowaną drużyną, a na dodatek goście na wyjazdach słabo punktują. Warto na nich postawić.

ZEA, godz. 16:30, Hatta – Al-Ain, typ: 2, kurs: 1.30
Goście są w bardzo dobrej formie, bowiem od początku sezonu jeszcze nie przegrali i są na wysokiej trzeciej pozycji. Gospodarze z kolei są tuż nad strefą spadkową i ostatnio, delikatnie mówiąc, nie zachwycają. Faworyt tutaj może być tylko jeden.

Francja, godz. 21:00, Sochaux – Monaco, typ: 2, kurs: 1.50
Starcie piątej drużyny Ligue 2 z wiceliderem Ligue 1. Monaco na wyjazdach spisuje się dobrze – potrafili ostatnio pokonać m.in. 4:0 Bordeaux, czy aż 7:0 Metz. Stawiamy, że w meczu z ekipą z niższej klasy rozgrywkowej Glik i spółka nie będą mieli większych problemów.

Hiszpania, godz. 21:15, Atletico – Las Palmas, typ: under 2.5, kurs: 2.10
Wysoki kurs, ale warto spróbować. W pierwszym meczu Los Coloncheros wygrali 2:0 i dla gości ten mecz jest tzw. spotkaniem o pietruszkę. Ciężko bowiem sądzić, aby byli w stanie odrobić stratę na Vicente Calderon. Gospodarze wystawią drugi garnitur i uważamy, że wielu goli tutaj nie obejrzymy.

 

Komentarze

Komentarze