Typy na mistrzostwa świata: Rosja – Arabia Saudyjska

W czwartek rozpoczną się tak długo oczekiwane Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. Codziennie będziemy dawali Wam nasze typy na poszczególne mecze, tak abyśmy wspólnie zarobili coś na tym mundialu. Zapraszamy i jak zwykle – życzymy powodzenia!

W spotkaniu inaugurującym mistrzostwa Rosja zmierzy się z Arabią Saudyjską. Gospodarze są zdecydowanym faworytem w tym pojedynku, jednak my pamiętamy wiele pierwszych meczów z historii mundialu, które kończyły się niespodzianką, a taką na pewno będzie strata punktów przez Rosję.

My jednak zagramy na poniżej 2.5 gola. Uważamy, że Saudyjczycy zagrają bardzo defensywnie. Zamurują dostęp do swojej bramki i będą czekali na kontrataki. Rosjanie grają pod ogromną presją, a ta nigdy nie pomaga. Dlatego uważamy, że w pierwszym meczu mistrzostw padną mniej niż trzy gole. Typ na under 2.5 wydaje się być sensowny.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Rosja – Arabia Saudyjska, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.66.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze