Typy na mistrzostwa świata: Szwecja – Anglia

Szwecja – Anglia to kolejny mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. W sobotę zostaną rozegrane dwa spotkania 1/4 finału, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy, że w tym pojedynku zobaczymy powyżej 1.5 gola. Anglia dysponuje bardzo silną ofensywa i ona sama może pokryć ten over. Liczymy, że dwa gole w spotkaniu o tak wielką stawkę to minimum.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Szwecja – Anglia, typ: powyżej 1.5 gola, kurs: 1.52.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze