Typy na rzuty rożne: Aberdeen – Rangers

Po 15 kolejkach Rangers mają już aż 10 punktów straty do Celtiku. Ekipa z Glasgow dobrze radzi sobie w ofensywie, gdyby nie fatalna linia obrony byliby o wiele wyżej w tabeli.

Goście w tym sezonie aż 12 meczów zagrali z overem 9.5 rzutów rożnych, a czasami nawet nawet wyższym. Rangers mają średnią 6.67 rzutów rożnych na mecz.

Gospodarze wykonują średnio 5 rzutów rożnych na mecz. Aberdeen zajmuje drugie miejsce w tabeli, ale dzisiaj czeka ich bardzo trudne spotkanie. Liczymy na wyrównaną grę i mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

W dzisiejszym spotkaniu liczymy na przynajmniej 10 rzutów rożnych, dla bardziej odważnych polecamy wyższy over.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Aberdeen – Rangers, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB