Typy na rzuty rożne: Anderlecht – Club Brugge

Anderlecht słabo rozpoczął sezon, ale ich gra z tygodnia na tydzień wygląda lepiej. Dzisiaj zmierzą się z liderem, do którego tracą 9 punktów.

Anderlecht na 13 spotkań ligowych aż 11 razy kończył overem 9.5 rzutów rożnych. Na własnym terenie średnio wykonują 8.66 rzutów rożnych na mecz. Ostatnio obie drużyny spotkały się w kwietniu tego roku i gospodarze wygrali tamto spotkanie 2:0. Co dla nas ważne wykonano wówczas aż 13 kornerów (11-2). Dzisiaj liczymy na podoby scenariusz.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Anderlecht – Club Brugge, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB