Typy na rzuty rożne: Arka – Lechia

Arka Gdynia na 14 spotkań 9 razy kończyła mecz overem 9.5 rzutów rożnych. Średnio gospodarze wykonują przynajmniej 6 rzutów rożnych na mecz.

Lechia podobnie jak Arka kończyła 9 razy spotkania ligowe overem 9.5 rzutów rożnych. Średnio gdańszczanie wykonuje 5 rzutów rożnych na mecz.

Lechia po ostaniej porażce 0:5 na własnym terenie, musi dzisiaj pokazać się z lepszej strony. Patrząc na bezpośrednie pojedynki tych zespołów, to zawsze można było liczyć na przynajmniej dwie bramki. Dzisiaj liczymy, że okazji do strzelania bramek nie zabraknie i zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Arka – Lechia, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB