Typy na rzuty rożne: Armenia – Dania

Duńczycy w meczu z nami pokazali jak dobrze są przygotowani, grając bardzo ofensywie i pressingiem. Dzisiaj grają na wyjedzie, ale z trochę słabszym zespołem, który w kwalifikacjach już wygrał dwa razy na własnym terenie.

Armenia w dzisiejszym spotkaniu nic nie traci i mogą spokojnie podejść do tego spotkania, zaś dla Danii to mecz, w którym muszą zdobyć trzy punkty, żeby mieć jeszcze nadzieję przynajmniej na drugie miejsce w grupie.

Liczymy, że w tym spotkaniu zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne w tym spotkaniu.

Rzuty rożne trzeba grać w LVBET, który daje nowym graczom 20 zł za darmo bez konieczności wpłaty depozytu. Musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Armenia – Dania, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.95.

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB