Typy na rzuty rożne: Armenia – Polska

Do końca kwalifikacji pozostały zaledwie dwa mecze, a w tym spotkaniu Polacy są zdecydowanym faworytem. Pamiętamy pierwsze spotkanie, w którym dopiero w doliczonym czasie gry zdobyliśmy bramkę na wagę trzech punktów. Co ciekawe i ważne dla nas, to w tamtym spotkaniu wykonano aż 17 rzutów rożnych.

Dzisiaj biało-czerwoni potrzebują przede wszystkim zwycięstwa, a Armenia w kwalifikacjach straci mnóstwo bramek. Dzisiaj grają bez stresu, bo w tym spotkaniu nic nie muszą, a mogą pokazać się z jak najlepszej strony.

Liczymy, że tak jak w pierwszym spotkaniu zobaczymy dużo stałych fragmentów gry, dlatego polecamy grać na over rzutów rożnych.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, bo oni starają się o licencję na grę w Polsce? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Armenia – Polska, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze