Typy na rzuty rożne: Arsenal – BATE

Arsenal jest już pewny pierwszego miejsca w grupie i w dzisiejszym spotkaniu Arsene Wenger może pozwolić kluczowym piłkarzom na odpoczynek, ponieważ czeka ich bardzo napięty terminarz, bo aż cztery spotkania w ciągu 10 dni.

BATE ma teoretyczne szanse na zajęcie drugiego miejsca, ale do tego muszą być dwa spełnione warunki. BATE musi dzisiaj wygrać i liczyć na remis w meczu Crvena Zvezda – FC Koln.
Liczymy, że goście w tym spotkaniu nie raz zagrożą bramce przeciwnika i wykonają przynajmniej trzy kornery.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Arsenal – BATE, typ: BATE powyżej 2.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB