Typy na rzuty rożne: Arsenal – Leicester

Wracają poważne ligi to i my wracamy z typami na rzuty rożne, które w poprzednim sezon przynosiły nam i Wam spory zysk.

Pierwsza kolejka Premier League i zdecydowanym faworytem tego spotkania są Kanonierzy, którzy regularnie wygrywają na własnym terenie z Leicester. Arsenal w poprzednim sezonie należał do drużyn, które wykonywały najwięcej rzutów rożnych na własnym terenie – średnio na mecz 6.95.

Uważamy, że w dzisiejszym meczu zobaczymy otwarta grę i mnóstwo stałych fragmentów gry, a przede wszystkim to, co nas najbardziej interesuje – rzuty rożne.

Arsenal – Leicester, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.44.

Najlepsze kursy na rzuty rożne oraz handicapy azjatyckie są w 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku!

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB