Typy na rzuty rożne: Aston Villa – Brentford

Aston Villa zaczęła sezon poniżej oczekiwań. Po pięciu kolejkach mają na koncie zaledwie pięć punktów. Brentford zajmuje w lidze przedostatnie miejsce, z dorobkiem dwóch punktów. Dodajmy, że na wyjeździe jeszcze nie zdobyli żadnego punktu i żadnej bramki.

Patrząc na poprzedni sezon, obie drużyny w lidze wykonywały dużo rzutów rożnych. Szczególnie gospodarze, którzy kończyli na własnym terenie 83% spotkań z overem kornerów. Liczymy dzisiaj na dużo gry ofensywnej, jak to bywa w Championship, dlatego polecamy grać over rzutów rożnych.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Aston Villa – Brentford, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.95.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB