Typy na rzuty rożne: Athletic Bilbao – Real Madryt

Po 13 kolejkach Królewscy mają aż 8 punktów straty do Barcelony i Real takie spotkania jak dzisiaj musi wygrywać. W grudniu czekają ich dwa bardzo trudne spotkania: Sevilla i Barcelona. Goście w lidze wykonują najwięcej kornerów, średnio aż 8.77 na mecz.

Bilbao nie jest w najlepszej formie. Gospodarze zajmują dopiero 13. miejsce w lidze z dorobkiem 13 punktów. Bilbao wykonują sporo kornerów, a na własnym terenie średnio aż 6.67 rożnych na mecz. W ostatnim starciu z Realem wykonali 5 rzutów rożnych.

W dzisiejszym spotkaniu liczymy na przynajmniej 10 rzutów rożnych, dla bardziej odważnych polecamy wyższy over.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Athletic Bilbao – Real Madryt, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB