Typy na rzuty rożne: Aves – Belenenses

Po czterech kolejkach obie drużyny mają podoby bilans. Gospodarze to beniaminek i jeszcze do końca nie możemy powiedzieć wiele na temat tego zespołu, ale w poprzednim sezonie dobrze radzili sobie w ofensywie.

Belenenses poprzedni sezon zakończył na siódmym miejscu, a w obecnym sezonie na wyjeździe jeszcze bramki nie strzelili, jednak sytuacji podbramkowych im nie brakowało.

Liga portugalska jest dość overowa w kwestii rzutów rożnych, więc polecamy dzisiaj zagrać ten typ.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Aves – Belenenses, typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.67.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB