Typy na rzuty rożne: Barcelona – Sevilla

Barcelona jeszcze w tym sezonie nie przegrała żadnego spotkania ligowego i po 10 kolejkach zajmują pierwsze miejsce tabeli.

Sevilla należy do najlepszych drużyn w La Liga i dzisiaj to na nich skupimy uwagę w perspektywie kornerów. Na 10 spotkań ligowych Sevilla aż 9 razy kończyła mecz overem 9.5 rzutów rożnych. Średnio goście wykonują 6.2 rzutów rożnych na mecz.

W ostatnich siedmiu bezpośrednich pojedynkach z Barcelona, goście zdobyli w sumie 43 kornery, czyli średnio 6 na mecz. Liczymy, że dzisiaj goście wykonają przynajmniej cztery rzuty rożne.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Barcelona – Sevilla, typ: Sevilla Powyżej 3.5 rzutów rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB