Typy na rzuty rożne: Benfica – Basel

Basel w tym spotkaniu musi wygrać, żeby nie martwić się o wynik meczu CSKA z Manchesterem United i wtedy zapewni sobie awans do fazy grupowej z drugiego miejsca.

Benfica w Lidze Mistrzów gra bardzo słabo, mają zero punktów i tylko jedną bramkę strzeloną, ale my w dzisiejszym spotkaniu polecamy grać na kornery, które Benfica bardzo często wykonuje. Średnio w lidze na własnym terenie aż 7.8 rzutów rożnych na mecz.

W Lidze Mistrzów na pięć spotkań, gospodarze mają średnią pięciu rzutów rożnych w meczu. Dzisiaj liczymy, że gospodarze wykonują przynajmniej cztery kornery.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Benfica – Basel, typ: Benfica powyżej 3.5 rzutów rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB